SAYFA BAŞI MALİYET ANLAŞMASI

Firmaların Kopya Ve Çıktı Maliyetlerini Sabitlemesi ” Makina Kullanım Giderlerine ” Yani; Döküman İçeriği, Sarf Malzeme, Yedek Parça, Makina Kullanıcıları, Makina Bakımı, Teknik Servis Kalitesi Ve Öngürülemeyen Bir Çok Kontrol Edilmesi Güç Etkene Bağlı Olduğundan Çok Zordur.

Sayfa Başı Maliyet Anlaşması Yapılarak İlk Günden İtibaren Anlaşma Süresi Boyunca Çıktı Maliyeti Sabitlenir. Firmalar Hiçbir Sürpriz Maliyetle Karşılaşmaz. Bu Anlaşmada;

Sarf Malzeme (Toner, Drum, Developer Vs.)

Yedek Parça

Yerinde Servis İşçiliği  Giderleri Firmamiza Ait Olacaktır.Her Ayın Sonunda Makinanızın Numaratröründen Alınan Bir Aylık Toplam Çıktı Sayısı, Anlaştığımız Birim Sayfa Bedeli Çarpılır Ve Bulunan Tutar ” Hizmet Bedeli ” Olarak Tarafınıza Faturalandırılır.

Hizmet Bedeli = Bir Aylık Toplam Çıktı Sayısı X 1 Sayfa İçin Anlaşılan Çıktı Bedeli

Günümüz Şartlarına Uyan Ve Birçok Firma Tarafından Uygulanan Bu Yöntem İle Doküman Yönetim Giderleri Kontrol Altına Alınarak Finansal Açıdan Rahatlık Sağlanır. Satınalma Departanının Sarf Malzeme Alımı Ve Stoklanması Gibi Süreçlerde Harcayacağı Zaman Kaybı Önlenir. Makinalara Düzenli Bakım Yapıldığından En İyi Kalitede Çıktı Alınır.